fotowoltaika

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym firmy Zielona Energia, która jest liderem w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Kilka słów o firmie:

“Jesteśmy firmą, która poprzez realizację systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy, dba o interesy swoich Klientów obniżając ich rachunki za energię elektryczną. Systemy fotowoltaiczne wyróżniają się prostotą instalacji i są łatwe do wykorzystania zarówno w warunkach przemysłowych, jak i w gospodarstwach domowych. korzystamy z komponentów wyłącznie najwyższej klasy jesteśmy wyłącznym dystrybutorem światowej klasy, opatentowanych hybrydowych podgrzewaczy wody użytkowej marki Logitex jesteśmy wyłącznym importerem urządzeń WATTRouter usprawniających proces zarządzania energią w domu oraz przedsiębiorstwie Obsługujemy zarówno Przedsiębiorstwa jak i Rolników oraz Klientów indywidualnych. Posiadamy szeroką oraz wykwalifikowaną kadrę projektantów i monterów, która do każdego projektu podchodzi z należytą starannością. Tworząc zielona-energia.com w 2013 roku przede wszystkim myśleliśmy o tym, aby dostarczać Polakom w ich domach oraz przedsiębiorstwach rozwiązania dające wymierne korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne. Od tamtego czasu z naszej oferty skorzystało wielu Klientów, którzy chwalą nasze projekty i wykonawstwo.

Jesteśmy Sponsorem Strategicznym Włókniarza Częstochowa. Sponsorem KS Norwid Częstochowa oraz Sponsorem Tytularnym Stadionu Włókniarza (Arena zielona-energia.com). “

Osoba zajmująca się przygotowaniem ofert i doborem mocy: Beata Kochlewska 669 985 085, audyty: Sebastian Kochlewski 533 985 085.

Modern House with Photovoltaic System
Modern House with Photovoltaic System

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!